BAZA DANYCH

Baza danych Poradnika Autystycznego

Co to jest Poradnik Autystyczny?

Poradnik Autystyczny to jedna z najpopularniejszych stron przeznaczonych dla osób zainteresowanych tematyką autyzmu. Trafiają tu rodzice i opiekunowie osób z autyzmem, nauczyciele, terapeuci oraz specjaliści. Strona co miesiąc odwiedzana jest przez około 15.000 użytkowników (dane z marca).   Jednym z funkcjonalności portalu jest wyszukiwarka lokalna firm, produktów i usług. Zawiera ona szczegółowe informacje firmach oferujących usługi dla osób z autyzmem: terapie, turnusy, wydawnictwa itp. Użytkownicy mogą przeszukiwać dane po słowach kluczowych, nazwie, branży, lokalizacji. Istotnym elementem wyszukiwarki są mapy, co dodatkowo ułatwia wyszukiwanie placówki według województwa.

Jak mogę znaleźć placówkę?

W pierwszym polu można wyszukać placówkę według województwa (prócz możliwości wyszukiwania klikając na mapkę). W drugim możesz wpisać nazwę miejscowości, w której chcesz dokonać wyszukiwania. Trzecie pole to pole wyboru. Wyboru dokonujemy spośród wcześniej narzuconych przez Poradnik Autystyczny rodzajów działalności. I wreszcie ostatnie pole to wybór placówki: płatna lub nie.

Jak reklamować się w serwisie?

Jeśli interesuje Cię reklama Twojej firmy w Poradniku Autystycznym, wystarczy, że dodasz swój profil na stronie http://www.poradnikautystyczny.pl/profile_dodaj i następnie opłacisz go. Opłata roczna to tylko 200 zł +VAT.

Po wniesieniu opłaty faktura zostanie wystawiona w ciągu 7 dni i będzie dostępna w panelu klienta bazy placówek.

W jaki sposób mogę dokonać zmian w reklamie?

Zmian w ogłoszeniu można dokonać osobiście po zalogowaniu się do panelu klienta.

W jakim terminie będą widoczne zmiany w ogłoszeniu, naniesione za pomocą panelu klienta?

Zmiany na serwisach pojawią się automatycznie.

Co jeśli zapomnę hasła do profilu?

Jeżeli nie pamiętają Państwo loginu i hasła, prosimy o skorzystanie z opcji „Zapomniałem hasła” (http://www.poradnikautystyczny.pl/profile_nowe_haslo)

 

Co należy zrobić w sytuacji, gdy dokonaliśmy wpłaty na konto, a nie otrzymaliśmy faktury VAT?

Faktury VAT (zgodnie z przepisami) wystawiane są w ciągu 7 dni od daty wpłynięcia zapłaty. Jeśli termin ten minął, a Państwo nadal nie otrzymali faktury VAT należy skontaktowac się z nami: info@poradnikautystyczny.pl.

 

Funkcje dodatkowe

Zaloguj

http://www.poradnikautystyczny.pl/profile_zaloguj umożliwia przejście do profilu klienta bazy danych, czyli Centrum Klienta, które umożliwi Państwu kontrolę swoich reklam. Do Centrum Klienta można załogować się za pomocą adresu konta, które już Państwo posiadacie. Wystarczy, że podczas logowania wpiszą Państwo login oraz hasło, ustalone podczas aktywacji konta.

 

Co widzę po zalogowaniu?

 

Edycja profilu – umożliwia zmianę danych firmy takich jak: nazwa placówki, opis, adres, mail, strona na facebook itp.

Specjalizacje – umożliwia wybór według tabeli przedstawionej przez Poradnik Autystyczny

Zdjęcia – umożliwia dodanie logo, zdjęcia profilu oraz 3 zdjęć placówki

Płatności – panel dotyczący wszelkich rozliczeń finansowych

Usługi – dotyczy możliwości wykupienia 2 miejsc reklamowych – góra strony lub bok strony (na miesiąc)

Twoje artykuły – są to artykuły, które po akceptacji przez moderatora strony ukazują się następnie w dziale głównym „artykuły”

 

Dlaczego warto zamieścić wpis w bazie danych Poradnika Autystycznego?

Baza danych Poradnika Autystycznego jest miejscem atrakcyjnym wizualnie, wygodnym i użytecznym. Cały serwis jest ustawicznie rozwijany.

Czemu więc nie wyszukiwarka Google? Rodzice poszukują informacji sprawdzonych, w dedykowanych dla nich serwisach. Szukają treści pełniejszych, ułożonych, ustrukturyzowanych. Wyszukiwarka Google zbiera te informacje poprzez automaty. Poradnik Autystyczny oferuje użytkownikom uaktualnianie ręczne. Aktualność i pełność informacji jest więc przewagą naszej bazy, stąd rodzice szukają w niej danych.

 

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA