Patroni Poradnika

PATRONI PORADNIKA AUTYSTYCZNEGO

Poradnik Autystyczny to nietypowy projekt w polskim internecie.

Oddajemy w Wasze przeglądarki wyjątkowo dopracowaną stronę - nie pobierając przy tym żadnych opłat dostępowych. Robię to, co robię z pasji, realizując chęć do uswiadamiania społeczeństwa czym sa całościowe zaburzenia rozwoju.  Projekt utrzymywany jest dobrowolnych dotacji przekazywanych nam za pośrednictwem serwisu Patronite:

To dzięki Wam ponoszone przeze mnie niemałe wydatki formalne, sprzętowe i czasowe mogą zostać pokryte. Zamierzam bowiem publikować dla Was nowe materiały tak długo jak tylko Waszego wsparcia nie zabraknie i dopóki nie wypali się moja pasja do ich tworzenia. Dziękujemy wszystkim Czytelnikom, którzy zdecydowali się wesprzeć finansowo to co robię, jak również wszystkim osobom pamiętającym o (łatwym do pominięcia) like’owaniu i udostępnianiu materiałów ze strony na FB. 

A oto pełna lista aktualnie aktywnych Patronów – dziękujemy!

goldZŁOTY PATRONAT
POZIOM WSPARCIA: 100 ZŁOTYCH / MIESIĄC LUB WIĘCEJ
 
goldSREBRNY PATRONAT
POZIOM WSPARCIA: 50 ZŁOTYCH / MIESIĄC
 
goldBRĄZOWY PATRONAT
POZIOM WSPARCIA: 24 ZŁOTYCH / MIESIĄC
Renata W.
 
PATRONAT ZWYKŁY
POZIOM WSPARCIA: 12 ZŁOTYCH / MIESIĄC

Pisząca te słowa Magda Brzeska pragnie także w tym miejscu gorąco podziękować wszystkim Czytelnikom, którzy wspierają jej pracę. Swoim anonimowym wsparciem przyczyniacie się do przetrwania projektu Poradnik Autystyczny w sieci, jak również dzięki Wam powstają nowe pomysły.

Dziękuję w imieniu swoim oraz całej Społeczności! MB

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA