Ogólnopolska baza specjalistów i placówek

WYSZUKIWARKA

Specjalizacje

Ostatnio dodane:

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Będzin

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

Poradnia świadczy bezpłatne usługi psychologiczno-pedagogiczne dla mieszkańców powiatu Będzin. Prowadzimy diagnozę i terapię dzieci autystycznych współpracując z lekarzami - neurolog, psychiatra z publicznych przychodni w ramach NFZ. W poradni prowadzona jest grupa wsparcia dla rodziców dzieci autystycznych.

Typy płatności za usługi bezpłatne
Adres
11 Listopada 5, 42-500 Będzin
śląskie

ANWI Andrzej Szymański

Sklep internetowy

Księgarnia oferuję publikacje Wydawnictwa Harmonia z zakresu:
nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym,
terapii pedagogicznej,
logopedii,
dysleksji,
wspomaganiu rozwoju dziecka zarówno pełnosprawnego, jak i niepełnosprawnego,
pedagogice.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Trakt św. Wojciecha 36 / 5, 80-039 Gdańsk
pomorskie

Fundacja Ala ma kota

Fundacja

Fundacja Ala Ma Kota prowadzi Przedszkola Ala Ma Kota, Niepubliczną Poradnie Psychologiczno - Pedagogiczną Ala Ma Kota oraz Nowatorska Szkołę...to sieć placówek opiekuńczo-dydaktyczno-terapeutycznych dla dzieci w Warszawie.
W naszych przedszkolach znajdują się oddziały integracyjne, w których opiekujemy się głównie Dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju, autyzmem oraz Zespołem Aspergera.
Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia terapeutycznego wszystkim podopiecznym. W zależności od indywidualnych potrzeb zapewniamy zajęcia terapeutyczne z zakresu terapii pedagogiczno-psychologicznej, logopedycznej, Integracji Sensorycznej oraz dodatkowych metod wspierania rozwoju.
Dbamy, aby nasi podopieczni z bagażem nabytych u nas kompetencji oraz pewnością siebie mieli szansę włączyć się do społeczeństwa i aktywnie uczestniczyć w jego funkcjonowaniu na wyznaczonej przez siebie drodze własnego rozwoju.
Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę z zakresu takich dziedzin jak m.in. psychologia, pedagogika, logopedia oraz medycyna. Pozwoliło to nam na stworzenie zespołów młodych, energicznych i wykształconych osób, pracujących z pasją i oddaniem aby osiągnąć nasze wspólne cele.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Żołny 63 a, 02-815 Warszawa
mazowieckie

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Brzozowie

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

Badania psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne w celu określania indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz indywidualnych możliwości psychofizycznych dzieci i młodzieży, wyjaśnianie mechanizmów ich funkcjonowania w odniesieniu do zgłaszanego problemu oraz wskazywanie sposobów rozwiązania tego problemu.

Typy płatności za usługi bezpłatne
Adres
Sienkiewicza 2, 36-200 Brzozów
podkarpackie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2

Inny

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy jest placówką zajmującą się terapią i edukacją dzieci i młodzieży z autyzmem oraz niepełnosprawnością intelektualną. Głównym celem działań placówki jest integracja dzieci ze środowiskiem społecznym oraz przygotowanie ich do samodzielnego udziału w życiu społecznym. Oferta terapeutyczna SOSW obejmuje terapie: logopedyczną, pedagogiczną, psychologiczną, , taktylną, , SI, działania rehabilitacyjne oraz wsparcie dla rodziców. Prowadzi Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka, Przedszkole dla dzieci z autyzmem, Szkołę Podstawową, Gimnazjum, SPdP . Punkt Konsultacyjny dla Dzieci Autystycznych i ich Rodzin przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Skarżysku-Kamiennej (ul. Spacerowa 31) świadczy pomoc dzieciom z autyzmem i pokrewnymi zaburzeniami w rozwoju oraz ich rodzinom. Zatrudnia terapeutów autyzmu (Studium Pomocy Osobom Autystycznym i ich Rodzinom - SYNAPSIS Warszawa) oraz psychologa. Oferowana pomoc: pogłębiona diagnoza dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi, planowanie terapii ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń neurofizjologicznych, psychologicznych i społecznych, układanie indywidualnych programów terapeutycznych do realizacji w domu, wskazywanie rodzicom odpowiednich działań terapeutyczno-edukacyjnych dla dzieci. Punkt jest partnerem merytorycznym Programu Wczesnego Wykrywania Autyzmu „Badabada” ogólnopolskiej inicjatywy Fundacji SUNAPSIS.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Spacerowa 31, 26-110 Skarżysko-Kamienna
świętokrzyskie

Array
(
    [url] => ogolnopolska_baza_specjalistow/page_8
)
  
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA