Ogólnopolska baza specjalistów i placówek

WYSZUKIWARKA

Specjalizacje

Ostatnio dodane:

Centrum Edukacji i Terapii

Diagnoza

Nowoczesne, innowacyjne podejście do diagnozy i terapii autyzmu. Zdajemy sobie sprawę, iż nie każde zaburzenie to autyzm, nie każda niepełnosprawność spowodowana jest cechami ze spektrum autyzmu. Wychodzimy z założenia, że cechy ze spektrum autyzmu to jeszcze nie autyzm, a ten rozpoczyna się w momencie, gdy cechy te warunkują życie i aktywność człowieka. W diagnozie bierzemy pod uwagę dynamikę wpływu terapii diagnostycznej (opracowanego przez nas bilansu aktywności) i jej efekty. Uważamy, że autyzmu czy zespołu Aspergera nie da się stwierdzić albo zdiagnozować na kilku 3 - 5 spotkaniach. Diagnoza musi opierać się na rzetelnej obserwacji (obserwacji o charakterze wielospecjalistycznej). Działania nasze mają charakter interdyscyplinarny. W grupie naszej znajduje się: psychiatra, neurolog, logopeda, psycholog, oligofrenopedagog, specjaliści od wspomagania rozwoju dzieci z autyzmem, fizjoterapeuci.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Paderewskiego 23 Ł, 37-700 Przemyśl
podkarpackie

Centrum Zooterapii Stajnia Bella

Usługi

Ideą Centrum jest wykorzystywanie różnych form zooterapii jako wspomaganie leczenia dzieci ze spectrum autyzmu. Obecnie prowadzimy zajecia z hipoterapii i dogoterapii. Przygotowujemy się do zajęć z alpakoterapii. Pacjenci są prowadzeni w ścisłej współpracy z Centrum Neurorehabilitacji we Wrocławiu tylko i wyłącznie przez wykwalifikowanych pedagogów i fizjoterapeutów. Dla dzieci wysoko funkcjonujących prowadzimy hipoterapeutyczną jazdę konną.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Małkowice Główna, 55-080 Wrocław
dolnośląskie

Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 3 w Kraśniku

Przedszkole

Integracyjne Przedszkole Publiczne jest placówką w której przebywają zarówno dzieci zdrowe jak i dzieci z zaburzeniami. W przedszkolu aktywnie działa 6 grup integracyjnych w których uczy się 120 dzieci.

Typy płatności za usługi bezpłatne
Adres
Balladyny 8, 23204 Kraśnik
lubelskie

Joanna Mielewczyk Centrum Edukacji MAGIS

Specjalista

Licencjonowany terapeuta behawioralny. Od ponad 15 lat pracuje z dziećmi z zaburzeniami rozwoju, głównie z autyzmem.
Oferuje indywidualne konsultacje, opracowanie programów terapeutycznych, wczesne wspomaganie rozwoju i terapie dziecka.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Planu 6-letniego 38, 85-825 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Centrum Terapii Synergis

Gabinet

Jesteśmy placówką zajmującą się diagnozą i terapią dzieci z: autyzmem, zespołem Aspergera, całościowymi zaburzeniami rozwoju (CZR) oraz innymi zaburzeniami rozwoju. Od czterech lat zapewniamy profesjonalną i całościową terapię i opiekę dzieciom oraz ich rodzinom. Każde dziecko, które trafia do nas jest traktowane indywidualnie zarówno jeśli chodzi o dobór metod jak i intensywność terapii. Zależy nam na tym by dzieci czuły się u nas dobrze a rodziny uzyskiwały wsparcie i wyczerpujące informacje na temat swego dziecka.
Poprzez bogatą ofertę usług obejmującą m. in.: zajęcia terapeutyczne (psychologiczno- pedagogiczne), terapię logopedyczną, terapię SI, dogoterapię, zajęcia grupowe, Treningi Umiejętności Społecznych itp. tworzymy miejsce, w którym z dzieckiem pracuje zespół wielu specjalistów zgodnie z prawem synergii.
Centrum Terapii Synergis zostało stworzone przez ludzi, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją a przede wszystkim lubią dzieci i cały czas rozwijają i doskonalą swoją wiedzę na ich temat.
W celu zapewnienia całościowej terapii współpracujemy również z placówkami przedszkolnymi, szkolnymi oraz organizacjami pożytku publicznego.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Wita Stwosza 4a, 02-661 Warszawa (Mokotów)
mazowieckie

Array
(
    [url] => ogolnopolska_baza_specjalistow/page_4
)
  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA