ARTYKUŁY

FaniMani.pl i Poradnik Autystyczny

Jak zwykłe zakupy online zmienić w coś magicznego?

 

Poradnik Autystyczny od kilku lat prowadzi działania w zakresie "oswajania" autyzmu. Staramy się rzetelnie informowac nie tylko o tym, czym jest autyzm, ale też o dostępnych terapiach, edukacji, organizowac wspólnie ze specjalistami bezpłatne konsultacje dla rodziców dzieci.

Od teraz może ją wesprzeć każdy, kto kupuje w internecie - nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy.

 

Umożliwia to serwis FaniMani.pl, w którym Grupa OPP Poradnik Autystyczny założyła swój profil. Jeśli internauta robiący zakupy online będzie chciał wesprzeć organizację, wystarczy, że wejdzie na stronę Grupy OPP Poradnik Autystyczny w serwisie FaniMani.pl, kliknie “Wspieram”, wybierze sklep i zrobi zakupy jak zwykle. Określony procent wartości zakupów trafi do organizacji wybranej przez użytkownika.

 

Osoba, która aktywnie wspiera organizację przy okazji zakupów u partnerów FaniMani.pl

w ciągu roku przekazuje średnio 83,45 zł. Dla porównania - jeden podatnik przekazuje poprzez

1% średnio 45 zł rocznie. - To naprawdę proste rozwiązanie, a korzystanie z niego jest zupełnie darmowe, zarówno dla nas, jak i dla osób robiących zakupy.

 

Siłą serwisu są drobne darowizny, które razem tworzą dużą kwotę. Obecnie ponad 18 mln Polaków kupuje w internecie, zatem serwis, dzięki któremu można przy okazji pomóc wybranej organizacji jest szansą dla wielu inicjatyw non-profit.

 

Poradnik Autystyczny realizuje wiele projektów. Są to między innymi: serwis informacyjny wraz z bazą placówek świadczących usługi dla osób z autyzmem, wirtualne grupy wsparcia na portalach społecznościowych, organizacja i współorganizacja konferencji i szkoleń dla specjalistów, a także organizacja bezpłątnych corocznych konsultacji dla rodziców dzieci z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.  

- Naszą obecność w serwisie traktujemy jako dodatkowy sposób zbierania darowizn na realizowanie ważnych celów. Gorąco zachęcamy do wspierania nas przy okazji każdych zakupów w internecie.

 

 

 

Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu:

 

info@poradnikautystyczny.pl

 

 

 

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA