AKTUALNOŚCI

Bądź naszym Patronem!

Poradnik Autystyczny to nietypowy projekt w polskim internecie.

Oddaję w Wasze ręce coś, co zawsze sama chciałam dostać - nie tylko informację co to jest autyzm i "czym się to je", ale co robić po diagnozie, jak nie pogubić się w gąszczu przepisów, jak ogarnąć co się nalezy nam, rodzicom dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju.

Chciałam stworzyć portal z informacjami rzetelnymi, kompendium wiedzy. Tak by każdy wchodząc tu mógł znaleźć wszystko od A do Z.

To co robię, robię z pasji, realizując się w tym co robię i nie chcę ot tak porzucic mojego pomysłu. Wszystko to zajmuje mi jednak duzo czasu i wymaga własnych nakładów środków.

Jak wiecie portal nie utrzymuje się z wyświetlania reklam, któree na innych stronach sa wszechobecne, nie nagabuje Was także newsletterami, w których namawiam Was do korzystania z różnych usług.

 

Dzięki Wam jednak niemałe wydatki ponoszone przeze mnie  - przede wszystkim czasowe - mogą zostać pokryte. Zamierzam publikować dla Was nowe matriały, wyszukiwać autorów artykułów, zamieszczać linki do ciekawych materiałów na fanpage FB tak długo jak tylko Waszego wsparcia nie zabraknie i dopóki nie wypali się moja pasja do prowadzenia portalu.

Dziękuję wszystkim Osobom, które zdecydują się wesprzeć finansowo to co robię, jak również wszystkim osobom pamiętającym o (łatwym do pominięcia) like’owaniu i udostępnianiu materiałówzamieszczanych na FP Poradnika AUtystycznego. 

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA