Ogólnopolska baza specjalistów i placówek

WYSZUKIWARKA

Specjalizacje

Ostatnio dodane:

Dom Asa Sylwia Leśniewska-Kędzior

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

Dom Asa to miejsce, w którym każde Dziecko i każdy Rodzic otrzyma pomoc i wsparcie. Jesteśmy grupą specjalistów, pełnych pasji i miłości do dzieci. Nie wychowamy Waszych dzieci za Was, ale pomożemy im funkcjonować najlepiej, jak to tylko możliwe. Wiemy, z jakimi problemami się zmagacie, a szczera rozmowa na początek pomoże nam tak dopasować metody i narzędzia naszej pracy, żeby żyło się Wam łatwiej i żeby Wasze dzieci były szczęśliwe. Bo inne nie znaczy gorsze.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Oświatowa 34, 01-366 Warszawa
mazowieckie

Centrum Diagnozy i Terapii Vivere Aude

Diagnoza

Centrum Diagnozy i Terapii Vivere Aude

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Sieczna 5, 03-290 Warszawa
mazowieckie

Przedszkole terapeutyczne Progress Place

Przedszkole

Niepubliczne przedszkole Progress Place jest to terapeutyczna placówka stworzona z myślą o dzieciach posiadających Orzeczenie o Potrzebie Kształcenia Specjalnego. Naszym najważniejszym celem jest intensywna terapia nastawiona na rozwijanie u dzieci strefy: poznawczej, motorycznej oraz emocjonalno – społecznej. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie w kwestii doboru programu terapeutycznego.

Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy do każdego dziecka podchodzą indywidualnie. Podczas zajęć starają się stworzyć dzieciom rodzinną atmosferę oraz poczucie bezpieczeństwa.

W celu podniesienia efektów terapii, staramy się ściśle współpracować z rodzinami wychowanków dając plany terapii i rady odnośnie pracy w domu.

Typy płatności za usługi bezpłatne
Adres
Szkolna 18, 05-077 Zakręt
mazowieckie

MM LOGOS

Logopeda

Usługi logopedyczne mobilne

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Przemiarki 23, 30-384 Kraków
małopolskie

WspieraMy - Rozwój i Terapia

Gabinet

Towarzyszymy rodzicom, terapeutom i nauczycielom na każdym etapie rozwoju dziecka. Oferujemy profesjonalne wsparcie zespołu doświadczonych terapeutów i nauczycieli.
W centrum naszych działań jest dziecko, jego potrzeby, zainteresowania, możliwości i trudności. Wspólne działania skierowane na ten sam cel dadzą dziecku możliwość optymalnego rozwoju poznawczego, społecznego, fizycznego i emocjonalnego.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Warneńska 8c / 3, 80-288 Gdańsk
pomorskie

Array
(
    [url] => ogolnopolska_baza_specjalistow/page_3
)
  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA