Ogólnopolska baza specjalistów i placówek

WYSZUKIWARKA

Specjalizacje

Ostatnio dodane:

Studio Mowy Ewa Widz

Logopeda

gabinet logopedyczny

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Kondratowicza 18 / 36, 03-285 Warszawa
mazowieckie

Zespół Szkół Specjalnych Nr23 im.Janusza Korczaka w Częstochowie

Wczesne wspomaganie rozwoju

Zespół Szkół Specjalnych Nr 23 im. Janusza Korczaka w Częstochowie to szkoła z 80- letnią tradycją. Oferuje rozwiązanie problemów edukacyjnych dzieci z trudnościami w nauce oraz daje możliwość odniesienia sukcesu każdemu dziecku, które nie jest w stanie sprostać standardowym wymaganiom edukacyjnym w szkołach ogólnodostępnych. Nasza oferta edukacyjno- terapeutyczna skierowana jest do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym , z niepełnosprawnością sprzężoną a także dla osób z autyzmem od momentu wykrycia niepełnosprawności do 24 rż. W placówce funkcjonuje ; czesne wspomaganie rozwoju, przedszkole, szkoła podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi i szkoła przyspasabiająca do pracy.

Typy płatności za usługi bezpłatne
Adres
Legionów 54, 42-202 Częstochowa
śląskie

PsychoLogo Angelika Kaźmierczak Poradnictwo Psychologiczne i Logopedyczne dla Dzieci i Dorosłych

Gabinet

Wszechstronne wsparcie rodziny - dzieci i dorosłych zdrowych oraz z wyzwaniami rozwojowymi. Zatrudniamy specjalistów z sencem i zaangażowaniem, którzy swoją pracę traktują jak misję.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Średnia 3, 41-800 Zabrze
śląskie

Ośrodek Rehabilitacyjny Polanika

Inny

Polanika to istniejący od maja 2014 roku ośrodek rehabilitacyjno – wypoczynkowy specjalizujący się w rehabilitacji dzieci.

Misją ośrodka jest integracja osób niepełnosprawnych oraz pomoc w ich usamodzielnieniu i powrocie do aktywności.

Miejsce powstało z potrzeby współwłaścicielki ośrodka, Katarzyny Michoń, mamy Andrzejka z Zespołem Downa, która doskonale zna potrzeby rodziców dzieci niepełnosprawnych.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Laskowa 95, 26-050 Chrusty k. Kielc
świętokrzyskie

Centrum Diagnozy i Terapii Zaburzeń ze Spektrum autyzmu MEDSOLVER

Przychodnia

Centrum Diagnozy i Terapii Zaburzeń ze Spektrum Autyzmu Medsolver Łódź
to szczególne miejsce, które powstało po to, aby realizować jeden główny cel: kompleksowo pomagać dzieciom, dorosłym i rodzinom.


Wierzymy, że osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu mogą osiągnąć największe postępy dzięki wielostronnej opiece zespołu specjalistów. Razem chcemy sprawić, aby zaburzenia nie wykluczały ze społeczeństwa. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym każdy, komu problemy zaburzeń ze spektrum autyzmu nie są obce, otrzyma takie wsparcie, jakiego potrzebuje.
Zajmujemy się diagnozą i terapią zarówno dzieci, jak również osób dorosłych. Pomagamy także rodzicom poprzez edukację, psychoterapię i grupy wsparcia. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej otwartości na drugiego człowieka, wiedzy i doświadczeniu możemy wspólnie dążyć do tego, aby świat osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ich rodzin był lepszy.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Obywatelska 100, 94-104 Łódź
łódzkie

Array
(
    [url] => ogolnopolska_baza_specjalistow/page_3
)
  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA