Ogólnopolska baza specjalistów i placówek

WYSZUKIWARKA

Specjalizacje

Ostatnio dodane:

Centrum Terapii Synergis

Gabinet

Jesteśmy placówką zajmującą się diagnozą i terapią dzieci z: autyzmem, zespołem Aspergera, całościowymi zaburzeniami rozwoju (CZR) oraz innymi zaburzeniami rozwoju. Od czterech lat zapewniamy profesjonalną i całościową terapię i opiekę dzieciom oraz ich rodzinom. Każde dziecko, które trafia do nas jest traktowane indywidualnie zarówno jeśli chodzi o dobór metod jak i intensywność terapii. Zależy nam na tym by dzieci czuły się u nas dobrze a rodziny uzyskiwały wsparcie i wyczerpujące informacje na temat swego dziecka.
Poprzez bogatą ofertę usług obejmującą m. in.: zajęcia terapeutyczne (psychologiczno- pedagogiczne), terapię logopedyczną, terapię SI, dogoterapię, zajęcia grupowe, Treningi Umiejętności Społecznych itp. tworzymy miejsce, w którym z dzieckiem pracuje zespół wielu specjalistów zgodnie z prawem synergii.
Centrum Terapii Synergis zostało stworzone przez ludzi, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją a przede wszystkim lubią dzieci i cały czas rozwijają i doskonalą swoją wiedzę na ich temat.
W celu zapewnienia całościowej terapii współpracujemy również z placówkami przedszkolnymi, szkolnymi oraz organizacjami pożytku publicznego.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Wita Stwosza 4a, 02-661 Warszawa (Mokotów)
mazowieckie

Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka Papilio

Gabinet

Centrum prowadzi wielospecjalistyczną diagnozę i terapię dla dzieci i młodzieży z wszystkimi dysfunkcjami w rozwoju oraz terapię pedagogiczną dla dzieci z trudnościami w nauce, a także spotkania z psychologiem dla dzieci potrzebujących pomocy psychologicznej. Prowadzimy konsultacje dla rodziców dotyczące rozwoju i wychowania dziecka.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Wojska Polskiego 2a / -, 62-800 Kalisz
wielkopolskie

Medisens Integracja Sensoryczna i Rehabilitacja

Gabinet

Zajmujemy się diagnostyką i terapią dzieci z zaburzeniami procesów Integracji Sensorycznej jak również rehabilitacją dzieci

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Krakowska 397, 35-213 Rzeszów
podkarpackie

Centrum Terapii 'Szczęśliwe Dzieci' Iwanna Olesiejuk

Psycholog

Ośrodek „Szczęśliwe Dzieci” jest miejscem, które zrzesza terapeutów różnych dziedzin. Specjalizujemy się w prowadzeniu terapii psychologicznej, terapii logopedycznej, terapii integracji sensorycznej oraz terapii behawioralnej z wykorzystaniem metod Stosowanej Analizy Zachowania. Pomagamy dzieciom:

– z autyzmem,
– Zespołem Aspergera,
– całościowymi zaburzeniami rozwoju,
– ADHD,
– zaburzeniami zachowania i mowy,
– trudnościami wychowawczymi,
– trudnościami w nauce.

Jednym z celów tego miejsca jest propagowanie i poszerzanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej na temat metod, które wykorzystujemy w pracy z dziećmi, dlatego ośrodek „Szczęśliwe Dzieci” prowadzi szkolenia i konsultacje dla rodziców i nauczycieli przedszkoli i szkół.

Zapraszamy do zapoznania się z miejscem przyjaznym dziecku i Jego najbliższym…

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Królowej Marysieńki 104, 02-954 Warszawa
mazowieckie

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Kraina Wyobraźni - placówka wczesnego wspomagania rozwoju

Wczesne wspomaganie rozwoju

Niepubliczna placówka systemu oświaty, której głównym celem jest wczesne wspieranie rozwoju dzieci z zaburzonym rozwojem. Zespół tworzą cztery szalone kobiety, dla których praca z dzieckiem wynika z miłości i pasji.

Typy płatności za usługi bezpłatne
Adres
Bardowskiego 32, 95-200 Pabianice
łódzkie

Array
(
    [url] => ogolnopolska_baza_specjalistow/page_2
)
  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA