Ogólnopolska baza specjalistów i placówek

WYSZUKIWARKA

Specjalizacje

Ostatnio dodane:

Gabinet terapeutyczny Edu-As

Gabinet

Gabinet terapeutyczny Edu-as to miejsce, które powstało z myślą o osobach z Autyzmem, Zespołem Aspergera, nadpobudliwością psychoruchową, zagrożonych wykluczeniem społecznym i innymi zaburzeniami zachowania, wynikającymi z posiadanej niepełnosprawności lub z innych przyczyn.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Mazańcowicka 2B, 43-502 Czechowice-Dziedzice
śląskie

Centrum Terapii i Rozwoju Dzieci Juniora

Terapia osób z autyzmem

Centrum Terapii i Rozwoju Dzieci Juniora prowadzi terapię zajęciową dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, czyli autyzmem, zespołem Aspergera, afazją, dysleksją itd. Zajęcia odbywają się według zaleceń Metody Krakowskiej. Prowadza je certyfikowani terapeuci Metody Krakowskiej.
Centrum pomaga także rodzicom dzieci z zaburzeniami - szczególnie w początkowym okresie po otrzymaniu diagnzoy dziecka.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Strzelecka 34, 20-805 Lublin
lubelskie

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny i Centrum Rozwoju Plaster Miodu

Przedszkole

Placówka przedszkolna dla dzieci z autyzmem oferująca terapię w trybie intensywnym dostosowaną do potrzeb i możliwosci Podopiecznych. Przy Punkcie Przedszkonym funkcjonuje Centrum Rozwoju - powstało ono z myślą o dzieciach spoza Punktu, potrzbujących wsparcia i wielospecjalistycznej terapii.

Typy płatności za usługi bezpłatne
Adres
Wysoka 49c, 37-100 Wysoka
podkarpackie

Self-Regowa Przystań - Olsztyn

Specjalista

Gabinet wsparcia dla dzieci autystycznych i ich rodzin. Udzielam konsultacji indywidualnych, bazuję na metodach związanych z samoregulacją, Dir/Floortime oraz SI. W oparciu o profil sensoryczny dziecka i różnice indywidualne oraz zrozumienie zachowań nieadaptacyjnych dziecka staram się pomóc rodzinie zmierzyć się z trudnościami i troskami dnia codziennego.

Typy płatności za usługi płatne
Adres
Franciszka Barcza 58, 10-685 Olsztyn
warmińsko-mazurskie

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „MIAAU” dla dzieci z autyzmem

Przedszkole

Przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera.
Placówka działa w oparciu o elementy metody terapeutycznej Son-Rise, której podstawą programową jest założenie, ze potencjał dziecka jest ogromny. Podejście przyjmuje skoncentrowanie na zabawie, socjalizacji i budowaniu porozumienia, które uważa się za bazę do dalszego rozwoju.
Placówka zapewnia terapie z oligofrenopedagogiem, terapeutą pedagogiem, logopedą, zajęcia z elementami integracji sensorycznej oraz ponad programowo zajęcia arteterapeutyczne, muzykoterapię, zajęcia metodą Knill czy zajęcia relaksacyjne w pokoju świateł. Istnieje również możliwość realizowania programów Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.
Każdy z podopiecznych traktowany jest indywidualnie i na tej podstawie w stosunku do jego potrzeb tworzy się specjalistyczne oddziaływania terapeutyczne i edukacyjne.

Typy płatności za usługi bezpłatne
Adres
Roosevelta 76, 62-200 Gniezno
wielkopolskie

Array
(
    [url] => ogolnopolska_baza_specjalistow/page_2
)
  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA