Poradnik Autystyczny

Wszystko, co chcesz wiedzieć o
autyzmie, a wstydzisz się
zapytać.

Numer 3/2015

Październik 2015

Spis treści: Czy codzienność może być terapeutyczna dla osoby ze spektrum autyzmu? Witamina B12. Jedna z najbardziej kompleksowych witamin Autyzm a internet – fora, grupy, facebook. Jak się odnaleźć i jak nie zaginąć w gąszczu? Technologia Play.Care zmieniające oblicze diagnostyki autyzmu Jak długo czekać, żeby się rozgadał? O słuchu nieco więcej Domowa terapia ręki Nie tylko 1% – Wolontariat Legionowo. Czyli jak pomóc razem!

CZYTAJ ONLINEPOBIERZ .PDF

Poradnik Autystyczny 2/2015

Maj 2015

CZYTAJ ONLINEPOBIERZ .PDF

Poradnik Autystyczny nr 1/2015

Luty 2015

Nowy numer Poradnika - JUBILEUSZOWY!!!!

CZYTAJ ONLINEPOBIERZ .PDF

Poradnik Autystyczny nr 9

Grudzień 2014

1. Dlaczego Święta Bożego Narodzenia mogą być trudne dla dziecka ze spektrum autyzmu oraz dla jego otoczenia? 2. „Święta wcale nie muszą być nie przyjemne”. 3. Święta z autyzmem 4. „Jak będziecie niegrzeczni to przyjdzie Ulv i zje wam choinkę!...” 5. Bystre oczko 6. Muzykoterapia i autyzm cz. 2 7. Rodrigo -ruda przytulanka ;-) 8. Ankiety 9. W poszukiwaniu prawdy o kołderkach obciążeniowych 10. Jedzenie… „Jesteś tym, co jesz”.

CZYTAJ ONLINEPOBIERZ .PDF

Poradnik Autystyczny nr 8

Listopad 2014

1. Nastolatek ze spektrum autyzmu w grupie rówieśniczej 2. Szaleństwo w piachu 3. Delfinoterapia a autyzm 4. Muzykoterapia w zaburzeniach ze spektrum autyzmu 5. Terapia behawioralna w prostych słowach 6. Tor sensoryczny 7. Jak wybrać idealne przedszkole dla dziecka z autyzmem 8. Zespół Sawanta 9. Psie spektrum autystyczne

CZYTAJ ONLINEPOBIERZ .PDF
  
1 | 2 | 3

PATRONAT

Ogólnopolska  baza specjalistów

 

REKLAMA